KONST / Litografier / Färglitografi 11391090
*
nr 1139 1090
Agneta Gussander
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Agneta Gussander (f. 1949), daterad -78, Honungsbin, 26/180, motivet: 48x34
Agneta Gussander, svensk målare född 1949.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 oktober 2017
kl 18:10:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/10 17:40:41
1
Vinnande bud
18/10 17:41:33
1
justering av budtak
- Tema
23 okt
Grafik
På Tema Grafik har vi samlat etsningar, litografier, etsningar och träsnitt av konstnärer som Bo Åke Adamsson, Albin Amelin, Mårten Andersson, Gert Aspelin, Astri Bergman-Taube, Ola Billgren, Ernst Bi ...
Läs mer om Grafik
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: agneta gussander färglitografi grafik honungsbin litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54
*
Agneta Gussander
Agneta Gussander, svensk målare född 1949.
Läs mer om Grafik
nr 1139 1090
Agneta Gussander
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Agneta Gussander (f. 1949), daterad -78, Honungsbin, 26/180, motivet: 48x34
Agneta Gussander, svensk målare född 1949.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 23 oktober 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/10 17:40:41 | 1 | Vinnande bud |
| 18/10 17:41:33 | 1 | justering av budtak |
- Tema
23 okt
Grafik
På Tema Grafik har vi samlat etsningar, litografier, etsningar och träsnitt av konstnärer som Bo Åke Adamsson, Albin Amelin, Mårten Andersson, Gert Aspelin, Astri Bergman-Taube, Ola Billgren, Ernst Bi ...
Läs mer om Grafik
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: agneta gussander färglitografi grafik honungsbin litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:54



